Woodline Parquetry

Trojvrstvové drevené podlahy WOODLINE PARQUETRY je nadčasová elegancia. V posledných rokoch bola táto inovatívna značka úspešne uvedená na trhy po celom svete a dorazila aj k nám.

Jedinečnosť značky WOODLINE PARQUETRY zahŕňa fascinujúcu rozmanitosť dubových podláh rozoznateľných prostredníctvom rôznych povrchov a textúr. Drevo na výrobu podláh pochádza z obnoviteľných zdrojov, z plantáží, ktoré sú osadené na výrobu prírodného kaučuku. Drahé drevo firma nakupuje len od overených producentov. Preto môžete chodiť na vaše krásne poschodie s absolútnou istotou a dôverou ku značke WOODLINE PARQUETRY.

Môžete si vybrať z ručne kartáčovaných alebo pieskovaných povrchových úprav, so zaoblenými hranami, alebo ručne skosenými hranami s radom nástrojových alebo iných znakov. Tieto podlahy máme v ponuke v troch kolekciách: ANTIQUE so vzhľadom vidieckej dosky, CHEVRON so vzhľadom tradičných parkiet do stromčekového vzoru, CASTLE s nadčasovým vzhľadom. Parkety WOODLINE PARQUETRY sú spájané klikovým spojom TuffLoc 5G na dlhej aj krátkej strane. Nemožno hovoriť o inováciách, kým nie je nová myšlienka pretavená na rysovacej doske do zdarnej podoby a výrobok sa nedostal na trh. To je aj prípad značky WOODLINE PARQUETRY.

HORE