Vermeister

Talianska spoločnosť Vermeister ponúka ekologicky zodpovedné riešenia pre drevené podlahy vo vyše 40 krajinách po celom svete. Vplyv na životné prostredie spoločnosť sleduje nielen počas celého výrobného procesu, ale aj distribúcie. Od výberu surovín po spracovanie, od dopravy až po dodávku, od renovácie po zneškodnenie odpadov, všade tam aplikuje svoju filozofiu.

Bezpečné a  chrániace vaše zdravie – to sú základné kritériá na ich výrobu. Investíciami do technologického výskumu a neustáleho vývoja dokázali skombinovať vysoko efektívnu výrobu a zároveň rešpektovať životné prostredie. Samozrejme to všetko so zreteľom na vás, ktorí budete výrobky dennodenne používať.

Ani v našej ponuke pre vás nechýbajú produkty firmy Vermeister. Oleje na drevené terasy slúžia na zachovanie prirodzenej farby dreva, predlžujú životnosť najmä vodorovných povrchov z dreva v exteriéri. Oleje na ošetrenie surového dreva či na obnovenie ošetrených drevených povrchov, ale aj pigmentované varianty chrániace pred zošednutím, všetky sú protišmykové a vodeodolné.

Spoločnosť Vermeister rada zanechá prostredníctvom svojich produktov ekologicky zodpovedný a zdravý odkaz zo sveta drevených podláh aj u vás.

HORE