Twinson

Nemecká Deceuninck group s dcérskou pobočkou Inoutic je popredným európskym výrobcom PVC okenných a drevených profilov, zameriava sa aj na stavebné systémy ako sú obklady fasád a terasy z kompozitného materiálu Twinson.

Materiál Twinson spája výhody dreva a PVC, čím získava tie najlepšie vlastnosti oboch základných surovín – prírodný vzhľad, hrejivý pocit z dreva,  trvanlivosť, bezúdržbovosť a  odolnosť PVC.

Vonkajší obklad či terasové dosky z kompozitného materiálu Twinson sú skutočnou ekologickou alternatívou k tvrdým drevinám z ohrozených dažďových pralesov z tropických oblastí. Sú šetrné k životnému prostrediu nakoľko borovicové drevo pochádza z lesov s certifikátom PEFC, ktoré sú spravované udržateľným spôsobom. Twinson garantuje hygienickú nezávadnosť a získal aj protipožiarny certifikát triedy B1. Materiál je mimoriadne odolný, má dlhú životnosť pri zachovaní vysokej kvality. Bez obáv môžete počítať s 25 ročnou zárukou a na konci životnosti materiál Twinson 100 % recyklovať.

Twinson netvorí triesky, nepraská, nekrúti sa. Nepodlieha hnilobe, je odolný proti UV žiareniu i hmyzu. Povrch zostáva príjemný veľa rokov navzdory poveternostným vplyvom. Nie je potrebné žiadne natieranie, škvrny od oleja či krému odstránite vodou alebo ich odplaví dážď.

V našej  ponuke nájdete okrem  fasádnych dosiek aj terasové a plotové dosky z rovnakého kompozitného materiálu.

Z kolekcií terasových dosiek Terrace a Massive si môžete vyberať z ôsmych prekrásnych prírodných odtieňov. Vďaka dvom odlišným povrchom,  dokážu terasové dosky Twinson splniť akékoľvek želania a požiadavky.  Brúsený povrch s drážkovaním dodáva doskám prírodný vzhľad a zaisťuje vysokou mieru bezpečnosti a komfortu. Je bezpečný aj za mokra a to bez ohľadu na to, či máte obuté topánky alebo bosé nohy– je odolný proti pošmyknutiu.
Plné terasové dosky Massive je možné jednoducho a presne orezať na požadovaný rozmer a  ľubovoľný tvar rovnako ako drevo, preto ich odporúčame pre oblé tvary a plochy pri bazénoch, na ktoré sú kladené veľmi vysoké nároky.
Terasový systém Twinson Terrace má duté komory a  najčastejšie sa používa pre stavbu menších plôch terás, či už samostatne stojacich alebo tých, ktoré sú súčasťou rodinného domu. Odporúčame ho aj na záhradné chodníky,vonkajšie schody či ploty. Uplatnenie však nájde aj ako riešenie podlahy na balkónoch a lodžiách.

Vonkajší obklad z kompozitného materiálu Twinson ponúkame v prevedení TWINSON PREMIUM. Namontujete ho pomocou špeciálnych montážnych klipov a doplnkov, ktoré zabezpečia dostatočne pevnú montáž, priamo na nosný materiál budovy alebo na už existujúce zateplenie, a tiež správne odvetrávanie fasády. K obkladom TWINSON  ponúkame aj široký sortiment doplnkov, ako sú odvetrávacie mriežky, počiatočné a koncové profily či ukončovacie lišty.

Systém Twinson vám ponúka maximálny komfort od prvého momentu návrhu, počas realizácie a aj pri následnom užívaní. Zmeňte svoju terasu, dom či plot na štýlové prostredie, z ktorého sa môžete tešiť veľa rokov. Užite si prírodný vzhľad a neobmedzené možnosti realizácie.

HORE