Sihga

sigha

Značka SIHGA prináša vysokokvalitné produkty pre kotvenie a spájanie drevených prvkov – od skrutiek, pätiek trámov až po ucelený systém pre montáž drevených terás. Produkty rakúskej firmy SIHGA®  sú  dnes preferovanou voľbou mnohých komerčných a čoraz viac aj súkromných stavebníkov, remeselníkov, ale i domácich majstrov. Už nielen v nemecky hovoriacom svete, ale aj u nás, sa stretnete so značkou SIHGA.

Jedinečnosť značky je v prepracovanej kvalite, garantovanej životnosti,  ľahkej a rýchlej montáži. V dodávanom balení nájdete presný počet potrebných prvkov,  prehľadný návod na použitie a montážne náradie, ktoré vám uľahčí prácu.
Firma ponúka produkty s najrôznejšími špecifickými funkciami. Aj vďaka neustálym vylepšeniam je firma lídrom vo vývoji, vlastní mnoho certifikátov a viac ako 70 patentov. Na kvalitu dohliada počas celého procesu od vývoja, testovania, skladovania, až po distribúciu a predaj. Ponúka priamu technickú prípravu na mieste, pre partnerov organizuje technické semináre. SIHGA to sú ekologické a recyklovateľné materiály,  výroba šetrná k životnému prostrediu.

V našej ponuke si môžete vybrať výškovo nastaviteľné prvky pre dokonalú montáž terasy a nerezové skrutky extrémne odolné voči zlomeniu. Výškovo nastaviteľné prvky použijete na vyrovnanie nerovností podložia terasy. Vŕtajú sa priamo do hranola a udržujú vašu terasu suchú a vetranú, čím predĺžia jej životnosť.
Patentované nerezové skrutky sú extrémne odolné voči zlomeniu, optimálne odolávajú voči korózii a  zanechávajú povrch dreva pohľadovo čistý a elegantný bez nepekných čiernych šmúh od korodujúcich šróbov. Inovatívne spojovacie prvky spoľahlivo spoja v jednom mieste aj viacero drevených prvkov vedúcich z rôznych smerov.

HORE