Remmers

Nemecká spoločnosť Remmers Baustofftechnik sa za posledných 50 rokov stala z úspešného rodinného podniku strednej veľkosti významným celosvetovým špecialistom v oblasti stavebnej chémie, farieb a lakov na drevo. Aktuálne má zastúpenie vo viac ako 30 krajinách Európy, exportuje viac ako 35% produkcie, zameriava sa na medzinárodnú spoluprácu a plní požiadavky na produkty a projekty týkajúce sa nielen iba jedného štátu.
400 druhov výrobkov v prémiovej kvalite a špičkové služby s pridanou hodnotu pre zákazníka-  to je viac ako 65 rokov úspešného pôsobenia  na trhu. Skupina Remmers dodnes zostala nezávislým rodinným podnikom, naďalej si ctí tradície a výrazne podporuje inovácie týkajúce sa  ochrany dreva, ochrany stavieb dokonca aj v pamiatkovej starostlivosti.
Vlastné výskumné a vývojové oddelenie z nápadov vytvára riešenia pre prax, ktoré zodpovedajú požiadavkám trhu. Perspektívne produktové systémy( tretinu obratu tvoria výrobky mladšie ako 5 rokov), vyvíja šetrne k životnému prostrediu a prírodným zdrojom.  Cieľom sú spoľahlivo a dlhodobo chránené stavebné diely, budovy a povrchy. Odborné kompetencie zamestnancov siahajú od pivnice až po strechu.

Spoločnosť Remmers sa špecializuje  na výrobu chemických produktov pre stavebníctvo, výrobu farieb a lakov na ošetrenie dreva a priemyselných lakov. Prípravky na ochranu dreva boli  prvými výrobkami spoločnosti a dodnes tvoria základný pilier obchodnej činnosti. V posledných rokoch rozširuje firma sortiment aj o ochranu podláh. Ponúka antistatické povrchové úpravy,  protišmykové krytiny, imitácie prírodného kamene, základné nátery, impregnácie a uzatváracie nátery.

Aktuálne systémy výrobkov tvorí 9 kompetenčných oblastí: izolácie stavieb, ochrana fasád, pamiatková starostlivosť, systémy priemyslových podláh, systémy povrchových úprav podláh, farby na drevo a lazúry, laky na drevo a morenie, priemyselná povrchová úprava dreva a ochrana dreva.Zákazníci získavajú odborné poradenstvo, produktové riešenia a služby dokonca priamo v ich bydlisku alebo pracovisku. Individuálne priemyslové laky firma zhotovuje na mieru podľa požiadaviek zákazníkov.

Najvyššia kvalita výrobkov je nezávisle testovaná a potvrdená rôznorodými nezávislými certifikátmi. Výrobky spĺňajú najvyššie požiadavky renomovaných skúšobných ústavov. Farby a laky na drevo v prémiovej kvalite, ochrana podláh a povlakové systémy pre akékoľvek použitie, to všetko  produkuje pri zachovaní zodpovedného zaobchádzania s ľuďmi a prírodou.

V našej ponuke sme pre vás vybrali produkty firmy Remmers – oleje na drevené terasy. Slúžia na ochranu čerstvo zoťatého dreva a ekologicky šetrné spracovávanie dreva v interiéri i v exteriéri. Umožňujú povrchovú úpravu pomocou farieb, lakov a lazúr. Ponúkame aj pigmentované varianty chrániace pred zošednutím.  Ochrana dreva a nátery sú odolné proti vplyvom počasia, likvidujú huby. Umožňujú aj povrchové úpravy okien a priemyselnú impregnáciu.  Na výrobu prípravkov Remmers určených na ochranu dreva sa využíva čistý včelí vosk a prírodní vosk Carnauba získaný z listov voskové palmy Carnauba.
Výrobky Remmers je možné použiť aj pre  priemyselné podlahy v skladoch nebo výrobných halách. Zabránia elektrostatickým nábojom a zaistia odolnosť proti pošmyknutiu.

To najlepšie na ochranu, údržbu a zušľachtenie dreva nájdete pod značkou Remmers. Bez ohľadu na to, či  pôjde o preventívnu alebo dodatočnú ochrana dreva a stavieb– táto ochrana bude trvalá.

HORE