Fixing group

Rakúska firma začala svoj úspech budovať v malej trojtisícovej obci Aurolzmünster. Dnes chce úspech zdieľať s vami – prostredníctvom doplnkov pre montáž terasy a fasádnych obkladov.

Koncoví zákazníci aj odberatelia oceňujú nielen skladovú dostupnosť, ale aj skúsenosti a pridanú hodnotu. Fixing group totiž vysoko kvalitné upevňovacie materiály pre vás individuálne vyberá podľa použitia a materiálov. Ak ste odberateľ, kvalitné balenie označí vami vybraným logom prípadne ich zabalí do vašich vlastných značkových obalov. Pôvod výrobkov je ľahko dosledovateľný.  Balík aj samotné produkty sú jasne označené značkou X- značkou, ktorá zaručí vašu spokojnosť.

Ponúkame vám produkty, ktorým dôverujeme. V našej ponuke nájdete kvalitný spojovací materiál pre drevo a drevené plochy – pre terasy aj fasády od firmy Fixing group.

Gumené podložky GUMO L či pásky GUMO D  využijete na vymedzenie dilatácie medzi hranolom a podložím terasy, zlepšíte tak odtok vody, odvetráte hranol a vymedzíte drobné nerovnosti. Riešenia zlepšujú cirkuláciu vzduchu, tlmia kročajový hluk a napomáhajú predĺžiť životnosť konštrukcie  a samotnej vrchnej dosky terasy.
Použitím netkanej textílie Helpo zabránite prerastaniu buriny pod terasou.
Skrytý systém Dila je špeciálne vyvinutý na neviditeľné a pevné uchytenie vrchnej dosky. Hoci skrutky nie je vidieť, dosky sú lokálne rozoberateľné.

Dosiahnime úspech spolu – s produktami firmy Fixing group.

HORE