Fair Floor

Spoločnosť Fair Floor založil v roku 2004 holandský obchodník Ken Hordijk.  Český dub na holandskom trhu s podlahami ponúkal ešte pod menom Hordijk Houtimport B.V. už v roku 1992. Od roku 2004 bola  v Českej republike zahájená výroba masívnych podláh. Od roku 2008, ako jeden z prvých výrobcov,
ponúkal aj olejové povrchové úpravy masívnych dubových podláh.

Fair Floor, dnes už ako jeden z popredných európskych výrobcov, vyrába ročne 300 000 m2 masívnych dubových podláh,  ktoré predáva vo viac ako 1200 obchodoch v rôznych európskych krajinách. Všetky výrobné procesy, vrátane pílenia a sušenia dreva, ako aj samotný výrobný proces, sa uskutočňujú v jedinom zariadení. Kvalitu garantuje výrobná norma EN 13226 a  certifikát CE.

Firma dbá na ekológiu. Všetky výrobky pochádzajú výhradne z lokálnych zdrojov,  100 %  dreva je z českých lesov  s certifikáciou PEFC. Zvyškové drevo navyše recykluje a používa na výrobu drevených eko-brikiet. Produkty Fair Floor sú bezpečné, v testovaní na chemický obsah získali najvyšší možný stupeň. Firma myslí aj na peňaženku zákazníka. Nižšie nákupné ceny  premietaj aj do nižších cien pre zákazníka a drevená podlaha sa stáva dostupnou pre každého.

Každý kus podlahy má svoj jedinečný charakter, farbu a štruktúru. Do  stredne namáhaných priestorov prináša prirodzenú krásu pravého dreva spolu s trendovými farbami.

Viac na: Drevené parkety FAIR FLOOR

HORE