Boen

Elegantná podlaha priamo pod vašimi nohami, t.j. celosvetová značka BOEN, ktorá má korene v Nórsku. Firma BOEN začala písať svoju históriu v 17.storočí, keď postavila pílu. Tu vyrobila pred 60 rokmi prvé viacvrstvové parketové podlahy.

Architekti a stavitelia na celom svete oceňujú dizajn a kvalitu týchto parketových podláh z pravého dreva. Zámerom firmy ako jedného z popredných dodávateľov v tomto segmente je ponúknuť produkty pre vaše komfortné bývanie. K tomu si stanovila 3 ciele.

1. inovácie ako cesta k obnoviteľným zdrojom
2. cit pre kompaktný dizajn interiéru
3. orientácia na konečného zákazníka

Produkty pod značkou BOEN sú vyrobené z prírodných materiálov. Firma BOEN stále hľadá metódy spracovania dreva, ktoré chránia prírodu a životné prostredie. Suroviny na výrobu podláh pochádzajú z trvalo udržateľných lesov. Zamestnanci firmy drevo rýchlo dovezú na pílu, kde ho narežú, aby proces schnutia mohol prebiehať čo najrýchlejšie a nedochádzalo ku zmene jeho farby. Proces schnutia pravidelne sledujú, čo umožňuje dlhú životnosť podláh. Podlahy BOEN spájajú v sebe ďalšiu vlastnosť. Šetrnosť v spotrebe vzácneho ušľachtilého dreva, ktoré sa dáva výlučne len na nášľapnú vrstvu. Na zvyšok podlahy sa dáva smrekové a borovicové drevo.

Ak si vyberiete parkety značky BOEN, získate tak krásu a prirodzenosť parketovej podlahy z pravého dreva s dlhou životnosťou a zárukou 20 rokov. Výhodou je, že parketovú podlahu si viete jednoducho a rýchlo poklásť celkom bez náradia s malým množstvom pracovných krokov. Bez problémov je aj celoplošné lepenie na podklade a je vhodná aj pre podlahové kúrenie.

V našom sortimente sme vybrali pre vás paletu Home kolekcie s rôznymi povrchovými úpravami.

HORE