Dekory dverí zlomek

on
Categories: Dvere

Zo širokej škály povrchov dverí si môžete vybrať rôznu povrchovú úpravu podľa nárokov a potrieb danej miestnosti.

Dekory CPL – možno aj vo vodorovnej orientácii

Základné

CPL  Ide o odolný materiál , ktorý vydrží podstatne viac ako fólia a hodí sa do priestorov so strednou záťažou, ako sú kancelárske priestory či domácnosti.
Povrchy CPL majú dekory len ťažko rozoznateľné od pravého dreva, pritom sú však cenovo dostupné. Dvere s CPL laminátom sú veľmi žiadanými dverami predovšetkým z dôvodu svojich vlastností, ako je stálofarebnosť, vysoká odolnosť proti odretiu, poškrabaniu alebo obchytaniu. Dvere sa ľahko udržiavajú, znesú i bežné čistiace prostriedky.

3D

CPL 3D je tiež strednotlaký laminát. Prírodný dekor je doplnený výraznou imitáciou štruktúry dreva. Všetky ostatné vlastnosti sú ako pri klasickom CPL –  stálofarebnosť, vysoká odolnosť proti odretiu, poškrabaniu alebo obchytaniu, ľahká údržba.

Premium

 

VÝPREDAJ dekorov LAMINO

Vyberte si aj zo širokej ponuky laminovaných dverí.  Prinášajú nerozoznateľný efekt od pírodných drevín ako je Dub, Eben, Palisander, Wenge či Orech.

HPL kovolamináty

Vysokotlaký laminát je 15 krát odolnejší voči poškriabaniu ako fólia a je vhodný do vysoko namáhaných priestorov z dôvodu vysokej oteruvzdornosti  a ľahkej údržby.

logo dekodur

Dvere je možno dodať tiež v odtieňoch podľa vzorkovníka RAL.Pre klientov s požiadavkami na presné farebné zladenie dverí s okolitým interiérom, poprípade pre klientov so špecifickou požiadavkou na farbu dverí, je striekanie ideálna povrchová úprava dverí.  Dvere majú povrchovú úpravu nástreku polyuretánovej farby podľa vzorkovníka farieb RAL.
RAL
Široká ponuka dekorov HPL Egger
dekory